Sedací souprava BORNEO ve tvaru "U1"
Detailní popis produktu
Velká, bytelná a moderní sedací souprava ve tvaru U.
BORNEO je rozkládací a má dva úložné prostory. Prošité opěráky na studené pěně uleví zádům, PUR pěna na vlnovci nohám, dva záhlavníky.
Délka sedací soupravy BORNEO je 176 × 331 × 174 centimetrů. Pokud ji rozložíte, můžete se prospat na lůžku o příjemných rozměrech 120 × 273 centimetry.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Levé nebo pravé provedení.
Vybírat můžete z několika základních barev potahů a také za příplatek možnost výběru potahové látky ze vzorníku.
Řada sedacího nábytku BORNEO vám nabízí moderní a kvalitní sedací soupravy, křeslo a taburet.
V naší nabídce najdete i mnoho dalších rohových sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 176 cm |
| hloubka: | 174 cm |
| Hloubka sedu: | 51 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 120 x 273 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 331 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 93/110 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
