Sedací souprava BATA II BK-OTM-2F+2xHO
Detailní popis produktu
Moderní rohová sedací souprava BATA II BK-OTM-2F+2×HO, rozkládací s úložným + dva malé taburety.
Ve tvaru L, má očalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Pohodlné sezení zabezpečující kvalitní PUR pěna a vlnité pružiny v sedáku.
Plastové černé nožky o výšce 4,5 cm.
Lůžko rozkladu je v potahové látce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 153 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| luzko: | 136 x 214 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 267 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 72/90 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
