Sedací souprava ALONZO
Detailní popis produktu
Sedací souprava ALONZO – rohová, rozkládací s úložným prostorem. Regulovatelné opěrky hlavy – zahlavníky.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Rozklad je očalouněn potahovou látkou.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Odstín noh – chrom. Výška noh je 5 cm. Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku ALONZO, kde je možnost výběru z různých barevných variant.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 203 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 195 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 275 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 71/91 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
