Pracovní stůl se zásuvkami LEAS barva bílá/buk
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Pracovní stůl stylový a efektivní. Přináší moderní styl do každého prostoru, aniž by obětoval funkčnost. Stůl nabízíme v neutrální bílé barvě, která se dokonale kombinuje s různými styly interiéru, a doplňují ho nohy v barvě buku. Skvěle se hodí zejména do interiérů ve skandinávském stylu a dodá vaší místnosti svěžest a lehkost. Materiál je kvalitní LTD. Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací a pracovní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 22 kg |
| Barva: | Bílá, bílá/buk |
| délka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 22.0000 kg |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| šířka: | 120 cm |
| Vhodné do místností: | dětský pokoj, kancelář, obývák |
| výška: | 74 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
