Postel stohovací PUZZLE 90x200 cm bílá (2ks)
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Dřevěná postel v barevném provedení matná bílá. Postel je možné v případě potřeby rozložit na dvě postele, výška jednotlivé postele je 23 cm. Součástí jsou laťové rošty, matrace (2 ks) je potřeba doobjednat - 90 x 200 cm. Výška obou postelí složených na sobě je 46 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele |
|---|---|
| Hmotnost: | 32.5 kg |
| Barva: | Bílá |
| délka: | 209 cm |
| Hmotnost: | 32.5000 kg |
| Materiál: | dřevo / masív, LTD (lamino) |
| šířka: | 96 cm |
| Vhodné do místností: | dětský pokoj |
| výška: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
