Postel patrová TWINS 90x200 cm bílá
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Dřevěná poschoďová postel v barevném provedení matná bílá. Součástí jsou laťové rošty, matrace je potřeba doobjednat - 90 x 200 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele |
|---|---|
| Hmotnost: | 66 kg |
| Barva: | Bílá |
| délka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 66.0000 kg |
| Materiál: | dřevo / masív, LTD (lamino) |
| šířka: | 100 cm |
| Vhodné do místností: | dětský pokoj |
| výška: | 155 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
