Pohovka ANDORRA, na každodenní spaní
Související produkty
Detailní popis produktu
Pohovka ANDORRA je ideální pro každodenní používání – ať už ke čtení, sledování televize nebo kvalitnímu spánku.
Rozkládání je velmi snadné a rychlé díky automatickému mechanismu, který nevyžaduje žádné posouvání pohovky od zdi. Po rozložení nabízí pohodlné lůžko o rozměru 147 × 200 cm, ideální pro každodenní spaní. Výplň sedáku tvoří kvalitní PUR pěna a pružiny vlnovec, které zajišťují komfort jak při sezení, tak i během spánku.
Praktický úložný prostor skrytý pod sedákem je ideální pro uložení ložního prádla, dek nebo sezónních doplňků. Díky tomu máte vše po ruce a udržíte ve svém domově pořádek.
Design pohovky ANDORRA je jednoduchý, čistý a snadno zapadne do většiny interiérů. Dřevěné přední nožky dodávají stabilitu i estetickou hodnotu, zadní nožky jsou plastové.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky a gauče |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 99 cm |
| luzko: | 147 x 200 cm |
| pur-pena: | Ano |
| Rozklad: | Ano |
| šířka: | 226 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 90 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
