Strom kovový - nástěnná dekorace, s hruškami, oranžovo-hnědý FA11-508
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obrazy a obrázky |
|---|---|
| EAN: | 8591957707088 |
| Barva: | Hnědá |
| Druh: | Strom |
| Funkce: | Na pověšení |
| hloubka: | 5.0000 cm |
| Materiál: | Kov |
| Sezóna: | Celorok |
| šířka: | 102.0000 cm |
| výška: | 85.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
