Obraz na dřevěném panelu - Eiffelova věž OBR789626
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obrazy a obrázky |
|---|---|
| EAN: | 8591957789626 |
| Barva: | Šedá |
| hloubka: | 2.0000 cm |
| Hmotnost - netto: | 3.2000 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Sezóna: | Celorok |
| šířka: | 60.0000 cm |
| výška: | 120.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
