Obraz - krajina, ruční olejomalba na plátně DOR041
Detailní popis produktu
Máte rádi výtvarné umění a potřebujete zároveň dodat oživení pro vaší prázdnou stěnu? Tento krásný plátěný obraz s motivem krajiny připomínající středomořskou zahradu s domkem může být skvělou volbou. Prázdná stěna je v podstatě nepopsanou tabulí, která nabízí nekonečné možnosti, jak projevit svůj osobitý styl. Můžete tak proměnit fádní a nevýraznou zeď v reprezentativní plochu, na kterou budete náležitě pyšní. Obraz je dostatečně velký na to, aby byl ústředním a nejvýraznějším bodem, který promění místnost v malou, domácí galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obrazy a obrázky |
|---|---|
| EAN: | 8591957842468 |
| Barva: | vícebarevná |
| hloubka: | 2.0000 cm |
| Materiál: | Plátno |
| Sezóna: | Celorok |
| šířka: | 140.0000 cm |
| výška: | 70.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
