Stojan na oblečení - kovová panna, barva bílá
Detailní popis produktu
Stylový stojan ve tvaru panny bude zkrášlovat váš interiér a můžete ho použít také na zavěšení bižuterie.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 8591957943721 |
| Barva primární: | Bílá |
| Druh: | na postavení |
| Hloubka (cm): | 23.00 |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| Hmotnost (g): | 1850.00 |
| Materiál: | Kov |
| Mix druhů: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| rozměry: | 35x124x23cm |
| Sada více kusů: | Ne |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 35.00 |
| Typ: | Stojan na šaty |
| Výška (cm): | 124.00 |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
