Skříňka na vestavnou troubu FISHER, bílá
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Kuchyňská skříňka na vestavnou troubu je vyrobena z kvalitních LTD desek.
Barva: bílá matná (horní čelo)/bílá (korpus).
Rozměry (š,v,h): 60 x 82 x 46 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| Barva: | dub sonoma/bílá |
| délka: | 46 cm |
| Hmotnost: | 9.0000 kg |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| šířka: | 60 cm |
| Vhodné do místností: | kuchyně |
| výška: | 82 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
