NANTES lavice - úložný prostor, barva-světle šedá
Související produkty
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Taburet NANTES je multifunkčním nábytkem v moderním provedení.
Oceníte její prostornost, účelnost, ale i efektní designové provedení. Módní a žádané barevné provedení je univerzální a snadno ho zkombinujete s ostatním interiérem. Jednoduché čalounění zvýrazňuje stříbrné prošívání a rustikální nožky. Sedací část má jemný vzor doplněný efektně vypadajícími skleněnými knoflíky. Taburetka nabízí díky výklopnému systému otevírání praktický úložný prostor. Nohy taburetky jsou vyrobeny z masivu, v barevném odstínu ořech. Boky i sedací část jsou čalouněny kvalitní látkou v šedém provedení.
Rozměry (š/v/h): 107 x 42,5 x 45 cm.
Dodáváme v demontu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barva: | Šedá světlá |
| délka: | 42,5 cm |
| Hmotnost: | 30.0000 kg |
| Materiál: | dřevo / masív, látka, LTD (lamino) |
| šířka: | 107 cm |
| Vhodné do místností: | ložnice, obývák, předsíň |
| výška: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
