Polohovací křeslo, elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage, TV-4094 BR3 TV-4094 BR3
Související produkty
Detailní popis produktu
Toto moderní relaxační křeslo s elektrickým ovládáním přináší dokonalý komfort a stylový vzhled do Vašeho obývacího pokoje. Našemu křeslu díky jeho polohovací funkci a bezdrátovému ovladači (který Vás osvobodí od nepohodlného tahání kabelu) nedokáže konkurovat žádné jiné relaxační křeslo. Potah je z hnědé látky v dekoru vintage, což dodává tomuto kousku nejenom stylový vzhled, ale také příjemný dotek a pocit luxusu. Velkou výhodou tohoto potahu je snadné čištění a dlouhá životnost. Toto křeslo je vybaveno jedním motorem 240V, který umožňuje hladké a tiché ovládání různých poloh. Bezdrátový ovladač pak zajišťuje pohodlné ovládání pohybů křesla. Toto elegantní křeslo nabízí skvělé proporce. S šířkou 90 cm, hloubkou 97 cm a výškou 103 cm je dostatečně prostorné pro nerušený odpočinek. Důležitou roli při dosahování luxusního pocitu hraje i příjemná výška sedu 50 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla a sezení |
|---|---|
| EAN: | 8591957683337 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka Vintage |
| Funkce: | Polohovací |
| Highlight 1: | Elektrické ovládání |
| hloubka: | 97.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 38.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 35.8000 kg |
| Karton1: | 88x76x66 |
| Materiál: | Textil |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Počet motorů (ks): | Jeden |
| Rozklad: | Ano |
| Skupina zboží: | Polohovací křeslo |
| Styl: | Moderní |
| šířka: | 90.0000 cm |
| Typ Ovládání: | Elektrické zabudované ovládání |
| výška: | 103.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
