Polohovací křeslo, elektrické kabelové ovládání, krémová, látka, TV-5482 CRM2 TV-5482 CRM2
Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní polohovací křeslo značky Autronic v krémovém provedení z hladké látky nabízí dokonalé pohodlí a moderní design. Díky elektrickému kabelovému ovládání snadno nastavíte polohování podle svých potřeb, zatímco vyklápěcí funkce usnadňuje vstávání. Praktická přídavná kolečka umožňují snadnou manipulaci, takže křeslo snadněji přesunete kamkoliv potřebujete. Měkké područky, kvalitní výplň z PU pěny a pohodlné vlnovcové výztuhy sedáku zajišťují maximální komfort.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla a sezení |
|---|---|
| EAN: | 8591957648374 |
| Barva: | béžová |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Funkce: | Polohovací |
| Highlight 1: | Výklopná funkce pro snadné vstávání |
| hloubka: | 87.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 45.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 43.0000 kg |
| Karton1: | 56x78x66 |
| Materiál: | Textil |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Otočná: | Ne |
| Počet motorů (ks): | Jeden |
| Područky: | Ano |
| Rozklad: | Ano |
| Skupina zboží: | Polohovací křeslo |
| Styl: | Moderní |
| šířka: | 66.0000 cm |
| Typ Ovládání: | Elektrické kabelové ovládání |
| výška: | 100.0000 cm |
| Výška područek (cm): | 55 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
