Koš prádelní - látkový s víkem, šedý, cena za sadu 5 ks DT3000 GREY
Detailní popis produktu
Sada látkových prádelních košů v šedé barvě s elegantním dřevěným víkem a praktickými poutky po stranách. Obsahuje celkem 5 různých velikostí, které jsou nejen funkční pro váš domov, ale i velmi pěkným a estetickým doplňkem v místnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| EAN: | 8591957665258 |
| Barva: | Šedá |
| hloubka: | 32.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 6.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 4.5000 kg |
| Materiál: | Textil |
| Sezóna: | Celorok |
| šířka: | 41.0000 cm |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 29x19x15 |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm: | 34x24x19 |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 39x29x22 |
| výška: | 47.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
