Koš prádelní - látkový s víkem, krémový, cena za sadu 5 ks DT3000 CRM
Detailní popis produktu
Sada látkových prádelních košů v krémové barvě s elegantním dřevěným víkem a praktickými poutky po stranách. Obsahuje 5 různých velikostí, které jsou nejen estetické, ale i funkční pro váš domov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| EAN: | 8591957664749 |
| Barva: | béžová |
| hloubka: | 32.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 6.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 5.0000 kg |
| Materiál: | Textil |
| Sezóna: | Celorok |
| šířka: | 41.0000 cm |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 29x19x15 |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm: | 34x24x19 |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 39x29x22 |
| výška: | 47.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
