Konferenční stolek 94x69x25cm, mdf, divoký dub, AF-3013 OAK AF-3013 OAK
Detailní popis produktu
S konferenčním stolem Autronic si užijete esenci sofistikovanosti a funkčnosti jak na pracovišti, tak i v domácnosti. Tento progresivní kousek s robustní industriální estetikou sjednocuje avantgardní design s hřejivostí motivu divokého dubu. Atypický tvar horní desky, odborně vyrobený z vysoce kvalitní MDF, vyzařuje moderní šarm.
Vychutnejte si dynamickou souhru mezi tmavou kovovou trojnohou podnoží stolu a jeho hnědou deskou. Tento elegantní kontrast umocňuje výraznou osobnost stolu a hladce spojuje odolnost s luxusním vzhledem. Černá barva nohou zajišťuje velitelskou přítomnost, která posiluje půvab stolu a zároveň slouží jako stabilní základ.
Konferenční stůl Autronic v dekoru "divoký dub" dodá vašemu pracovnímu prostoru prvek naturalistického klidu, zatímco robustní konstrukce slibuje trvalou kvalitu. Vdechněte své domácnosti nebo kanceláři inovaci a styl a využijte plný potenciál svého prostředí s naším pečlivě navrženým konferenčním stolem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957585556 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva nohou: | Černá |
| Dekor: | Divoký dub |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Demontované: | Ano |
| Highlight 1: | Zaoblené rohy |
| hloubka: | 69.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 9.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 8.1000 kg |
| Karton1: | 97,5 x 72 x 6,5 |
| Karton2: | 26 x 16,5 x 15 |
| Materiál: | Dřevo |
| Materiál desky: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Rozklad: | Ne |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 3 |
| Skupina zboží: | Konferenční stolek |
| Styl: | Industriální |
| šířka: | 94.0000 cm |
| Tvar desky: | Atypický |
| Typ podnože: | 3 Nohy |
| výška: | 25.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
