Konferenční stolek 80x80x45cm, slinutá keramika, mramor, AHG-403 BK AHG-403 BK
Detailní popis produktu
Sofistikovaná sada dvou stolků vyrobená společností Autronic vyzařující nadčasovou eleganci, která hladce překlenuje propast mezi funkčností a stylem. Průmyslový design je povýšen luxusním dekorem černé mramorové desky na vrcholu každého stolku. Ten mu dodává nejen elegantní povrch, ale také odolnost vůči poškození. Ať už jsou tyto stoly umístěny v rušném kancelářském prostředí, anebo v moderní jídelně, vždy povznesou interiérový design daného prostoru s nebývalou grácií.
Robustní konstrukce je zřejmá z výběru materiálů, mezi něž patří slinutá keramika zajišťující odolnost a kov pro robustní podnož se třemi nohami. Vše je laděné do velmi stylové černé barvy. Stůl tak poskytne snadnou údržbu i univerzální prvek do každého interiéru. Kulatá deska z keramiky s průměrem 80 cm nabízí dostatek prostoru pro pracovní schůzky i rodinná setkání.
Společnost Autronic v této sadě mistrovsky spojila praktičnost s estetickým vzhledem. Černá deska harmonicky ladí s kovovými nohami, a vytváří tak ucelený vzhled, který je důkazem moderního designu. Industriální nádech však nezastíní jeho všestrannost, naopak zvyšuje schopnost stolu doplňovat různé styly interiéru i uspokojit všechny nároky na kvalitní stůl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957575281 |
| Barva: | Černá |
| Barva nohou: | Černá |
| Dekor desky: | Mramor |
| Demontované: | Ano |
| Highlight 1: | Keramická deska |
| hloubka: | 80.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 29.5000 kg |
| Hmotnost - netto: | 28.5000 kg |
| Karton1: | 87,5x86x7 |
| Karton2: | 50x25,5x8,5 |
| Materiál: | Slinutá keramika |
| Materiál desky: | Slinutá keramika |
| Materiál nohou: | Kov |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Průměr: | 80.0000 cm |
| Rozklad: | Ne |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 2 |
| Skupina zboží: | Konferenční stolek |
| Styl: | Industriální |
| šířka: | 80.0000 cm |
| Tvar desky: | Kruhový |
| Typ podnože: | 3 Nohy |
| výška: | 45.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
