Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-Q842 BK KA-Q842 BK
Detailní popis produktu
S kancelářskou židlí Autronic dodáte pracovnímu prostoru elegantní a moderní vzhled. Židle zdobená stylovou černou barvou doplňuje moderní styl a slibuje stejně působivý vzhled jako pohodlí. Židle je vybavena síťovaným materiálem navrženým pro co nejvyšší prodyšnost a pohodlí, které poskytne hodiny nepřetržité produktivity.
Vyzkoušejte optimální přizpůsobení sezení s kancelářskou židlí Autronic. Dvoudimenzionální opěrka hlavy se přizpůsobí různým výškám a hloubkám, čímž naleznete optimální nastavení pro váš komfort. Doplněk v podobě čalouněných područek slouží jako ztělesnění luxusu a podporuje pohodlí po celý den.
Spojení designu a funkčnosti nikdy nebylo tak pohodlné. Ačkoli židle postrádá bederní opěrku, síťované čalounění nabízí dostatečný komfort a bezchybně ladí s elegantní estetikou. Vyberte si kancelářskou židli Autronic a nedělejte kompromisy v pohodlí, kvalitě ani luxusu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957571610 |
| Barva: | Černá |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Čalouněné područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Funkce: | 2D opěrka hlavy |
| Highlight 1: | Nastavitelná opěrka hlavy |
| hloubka: | 63.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 13.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 12.0000 kg |
| Karton1: | 68x28,5x65 |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Kříž: | Plast |
| Materiál: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Mechanika: | Houpací mechanismus |
| Nastavitelná výška (cm): | 117-126 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 45-53 |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Skupina zboží: | Kancelářská židle |
| Styl: | Moderní |
| šířka: | 64.0000 cm |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| výška: | 126.0000 cm |
| Výška područek (cm): | 65 |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
