Jídelní židle, šedá, sametová látka, DCL-X7130 GREY2 DCL-X7130 GREY2
Detailní popis produktu
Zaujměte váš interiér elegantní jídelní židlí v decentní šedé barvě. Autronic přináší model potažený kvalitním textilním materiálem, který zajistí pohodlné posezení při každém jídle. Konstrukce je doplněna kovovými nohami, což zaručuje dokonalou stabilitu. Nevšední propojení nohou dodává židli jedinečný moderní vzhled, jenž se snadno sladí s různými styly zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957644956 |
| Barva: | Šedá |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Samet matný |
| Highlight 1: | Sametová látka |
| hloubka: | 58.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 9.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 8.2500 kg |
| Karton1: | 33x57x100 |
| Materiál: | Textil |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Otočná: | Ne |
| Područky: | Ne |
| Rozměr nohy (cm): | 2 |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
| Styl: | Industriální |
| šířka: | 57.0000 cm |
| Typ podnože: | 4 Nohy |
| výška: | 82.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
