Jídelní židle, šedá, sametová látka, DCL-X7129 GREY2 DCL-X7129 GREY2
Detailní popis produktu
Jídelní židle od značky Autronic v šedé látce se chlubí moderním designem a komfortem. Pevné kovové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, což z ní činí ideální volbu do vaší jídelny. Vysoce kvalitní látkový materiál poskytuje příjemný pocit na dotek a skvěle zapadá do současných interiérů s moderním stylem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957644949 |
| Barva: | Šedá |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Samet matný |
| Highlight 1: | Sametová látka |
| hloubka: | 60.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 8.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 7.7500 kg |
| Karton1: | 54x64x59 |
| Materiál: | Textil |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Otočná: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Rozměr nohy (cm): | 3,5 |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
| Styl: | Industriální |
| šířka: | 56.0000 cm |
| Typ podnože: | 4 Nohy |
| výška: | 87.0000 cm |
| Výška područek (cm): | 63 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
