Jídelní židle, šedá, látka, HC-462 GREY2 HC-462 GREY2
Detailní popis produktu
Elegantní židle od značky Autronic přináší stylový doplněk do vaší jídelny nebo pracovny. Šedé čalounění z kvalitní látky je nejen příjemné na dotek, ale díky ozdobnému prošití do čtverců také vyniká esteticky. Stabilitu a trvanlivost zajišťují kovové nohy, které dodávají moderní vzhled a dlouhou životnost. Tato židle bez područek kombinuje funkčnost a styl pro každý interiér.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957600419 |
| Barva: | Šedá |
| Barva nohou: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Highlight 1: | Designové prošití |
| hloubka: | 60.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 6.8800 kg |
| Hmotnost - netto: | 6.0900 kg |
| Karton1: | 77x68x53 |
| Materiál: | Textil |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Otočná: | Ne |
| Područky: | Ne |
| Rozměr nohy (cm): | 3 |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
| Styl: | Industriální |
| šířka: | 52.0000 cm |
| Typ podnože: | 4 Nohy |
| výška: | 86.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
