Houpací křeslo, vícebarevná, látka, AK-374 PW2 AK-374 PW2
Detailní popis produktu
Dopřejte si nezapomenutelný relax v houpacím křesle od značky Autronic, které přináší moderní šarm. Vyniká středně hrubou látkou ve vícebarevném provedení, která okamžitě zaujme svým sofistikovaným vzhledem. Masivní nohy v hnědé barvě zajišťují stabilitu a stylový kontrast. Pohupovací konstrukce vám umožní pohodlně se kolébat při čtení knihy nebo odpočinku po náročném dni. Tento elegantní kus nábytku ideálně doplní jakýkoli interiér a poskytne vám prvotřídní pohodlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957611361 |
| Barva: | vícebarevná |
| Barva nohou: | Hnědá |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Highlight 1: | Ušák |
| hloubka: | 80.0000 cm |
| Hmotnost - brutto: | 11.8000 kg |
| Hmotnost - netto: | 9.9000 kg |
| Karton1: | 71x32,5x70,5 |
| Materiál: | Textil |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Rozklad: | Ne |
| Skupina zboží: | Houpací křeslo |
| Styl: | Moderní |
| šířka: | 68.0000 cm |
| Typ podnože: | Pohup |
| výška: | 89.0000 cm |
| Výška područek (cm): | 57 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
