Fontána s LED osvětlením - polyresin, černá, dekor kámen a bílý květ ZF5478
Detailní popis produktu
Zahradní fontána ve tvaru květu chrysantémy. Je vyrobena z polyresinu v dekoru černý kámen granit a polyresinový květ v dekoru bílého písku. Podsvětlení tryskající vody je LED diodami ve studeně modrém odstínu. Miničerpadlo je elektrické 240V / 12V s plynulou regulací. Zahradní nebo bytové fontány se staly již tradiční součástí našeho života. Správně místěné pomáhají správnému proudění energie a nastavení rovnováhy, ale jsou výrazným dekorativním i funkčním prvkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fontány |
|---|---|
| EAN: | 8591957902537 |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Barva: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| hloubka: | 28.0000 cm |
| Materiál: | Polyresin |
| Sezóna: | zahrada |
| Stupeň krytí IP: | IP44 |
| šířka: | 28.0000 cm |
| výška: | 15.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
