Fontána s LED osvětlením – polyresin, imitace kamene, černo-šedá ZF5451
Detailní popis produktu
Zahradní fontána ve tvaru stylizované egyptské vázy s horizontálním strukturováním. Je vyrobena z polyresinu, v kombinaci dekorů černý granit a šedý kámen s černými prvky. Podsvětlení tryskající vody je šesti LED diodami ve studeně modrém odstínu. Horní plochu čtvercové nádržky zdobí malé oblázky, které jsou součástí balení. Miničerpadlo je elektrické 240V / 12V s plynulou regulací. Zahradní nebo bytové fontány se staly již tradiční součástí našeho života. Správně místěné pomáhají správnému proudění energie a nastavení rovnováhy, ale jsou výrazným dekorativním i funkčním prvkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fontány |
|---|---|
| EAN: | 8591957855451 |
| Barva: | Černá |
| Demontované: | Ano |
| hloubka: | 25.0000 cm |
| Materiál: | Polyresin |
| Sezóna: | zahrada |
| šířka: | 25.0000 cm |
| výška: | 35.0000 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
