Postel TWINS s přistýlkou 90cm, s roštem
Detailní popis produktu
Postel TWINS s přistýlkou 90cm včetně roštu. Součástí přistýlky je i matrace o výšce 15 cm.
Hlavní postel je bez matrace. Matraci lze dokoupit.
Spací plocha horního lůžka je 90 × 200 cm. Spacího plocha přistýlky je 80 × 195 cm.
Výška zadního čela je 51 cm, bočnic je 42 cm, předního čela je 36 cm, bílé vysouvací části – 19 cm.
Jiná varianta postele s přistýlkou.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné postele |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| drevena: | Ano |
| hloubka: | 205 cm |
| Materiál: | lamino |
| sirka-cela: | 95 cm |
| šířka: | 95 cm |
| výška: | 51 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
