Postel SERENA 90cm, s roštem
Detailní popis produktu
Postel SERENA v rozměru 90 × 200 cm je ideální volbou pro všechny, kdo hledají jednoduché, ale kvalitní jednolůžko s důrazem na praktičnost a odolnost. Díky modernímu, nadčasovému designu se skvěle hodí do studentských, hostinských i menších pokojů.
Rám postele je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 25 mm, hrany jsou opatřeny ABS lištou (2 mm) pro lepší ochranu proti mechanickému poškození. Celková konstrukce je stabilní a pevná, přičemž zvýšená výška nožek (40 cm) umožňuje snadný úklid pod postelí nebo volné využití prostoru pod lůžkem.
Postel obsahuje lamelový rošt, takže k použití chybí už jen vhodná matrace, kterou si můžete vybrat z naší nabídky.
Postel je dodávána bez matrace. Matrace najdete v našem e-shopu v sekci matrace.
Můžete si taky prohlédnout další jednolůžkové postele z nabídky společnosti KASVO.
Fotografie je ilustrační. Noční stolek není součástí postele.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné postele |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| drevena: | Ano |
| hloubka: | 200 cm |
| Materiál: | lamino |
| nosnost: | 100 kg |
| šířka: | 90 cm |
| vyska-nozky: | 40 cm |
| výška: | 75 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
