Postel MARS 180cm, s úložným prostorem
Detailní popis produktu
Postel MARS 180cm včetně úložného prostoru, dodáváno bez matrace a bez roštu. Pouze korpus postele.
Výška bočnice je 46 cm, matrace bude zapuštěna.
Ilustrační foto – dodáváno bez dekorací, bez nočního stolku a bez LED osvětlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné postele |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 216 cm |
| Materiál: | lamino |
| šířka: | 185 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 92 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
