Postel MARKO (R) 90cm, s matracemi, s roštem a s úložným prostorem
Detailní popis produktu
Postel MARKO (R ) s přistýlkou 90cm včetně roštu, úložného prostoru a dvěma matracemi, bez opěrných polštářů.
Vysunutím získáte opěry získáte letiště 180 × 200 cm. Velikost jednoho šuplíku je 85 × 60 × 12 cm.
Rozkládací pohovka MARKO je z lamina, určená pro dvě matrace o rozměru 90 × 200 centimetrů . Matrace ideálně ve výšce 13–15 cm.
Postel je dodávána včetně 2 kusů matrací ALBERT.
Polštáře nejsou součástí postele.
Výška nižšího kratšího čela je 43 cm, výška dlouhé bočnice je 33 cm, zapuštění matrace pod bočnici je 7 cm. Při výšce matrace 15 cm, je výška sedu 56 cm (matrace jsou dvě a jsou položené na sobě).
Postel MARKO může mít bočnici umístěnu jak vpravo, tak vlevo, je tedy univerzální. Levou nebo pravou variantu si zvolíte až při konečné montáži. Úložný prostor – šuplíky, mají madla (montáž dle vlastního uvážení).
Rozměr s odkládacími policemi délka 224 x šířka 116 x výška 80 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné postele |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 204 cm |
| lamela: | Ano |
| Materiál: | LTD |
| matrace: | Ano |
| nosnost: | 90 kg |
| sirka-matrace: | 90x200 cm |
| šířka: | 90 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 80 cm |
| Výška sedu: | 56 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
