Patrová rozložitelná postel, bílá, BAGIRA

5 hodnocení
10 099 Kč
Skladem do 14 dnů

Dvoupatrová rozložitelná postel s roštem BAGIRA Barva: bílá Materiál: borovicové dřevo / překližka (rošt) Rozměry (ŠxHxV): 211x151x150 cm Plocha na spaní dolní lůžko (ŠxH): 140x200 cm Plocha na spaní horní lůžko (ŠxH): 90x200 cm Výška po rošt: 23 cm Dodávané s roštem. Dodávané v demontu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoupatrová rozložitelná postel s roštem BAGIRA Barva: bílá Materiál: borovicové dřevo / překližka (rošt) Rozměry (ŠxHxV): 211x151x150 cm Plocha na spaní dolní lůžko (ŠxH): 140x200 cm Plocha na spaní horní lůžko (ŠxH): 90x200 cm Výška po rošt: 23 cm Dodávané s roštem. Dodávané v demontu.

Dvouposchoďová rozložitelná postel z bílého borovicového dřeva s rošty, které jsou již v ceně. Lůžko lze umístit prakticky do jakýchkoliv prostor a postel přizpůsobit rozmístění ostatního nábytku v dětském pokojíku. Schůdky/žebřík totiž lze přimontovat jak z pravé, tak z levé strany. Pokud si myslíte, že taková postel není praktická, protože děti odrostou a nahoru nikdo nepoleze, že vám takové lůžko zbyde v pokoji jen pro návštěvy, které k vám navíc chodí jen velmi sporadicky, nemějte obavy. Až postel splní svůj účel, lze ji jednoduše rozmontovat a rozdělit na dva samostatné kusy o velikosti 90x200 cm a 140x200 cm. Maximální výška matrace na horní lůžko je 14 cm. Doporučujeme zakoupit matrace z naší nabídky. Dodáváme v demontu.

Rozměry:

  • šířka 211 cm
  • hloubka 150 cm
  • výška 151 cm
  • výška po rošt 23 cm
  • plocha na spaní - horní lůžko 90x200 cm
  • plocha na spaní - dolní lůžko 140x200 cm

 

Co se Vám na posteli bude dále líbit? Pokud nejste zrovna technický typ, vězte že podle jednoduchého montážního návodu, který je součástí balení, zvládne složení postýlky každý. Postel si nejen vaše děti ale i vy zamilujete z mnoha důvodů. Každou maličkost nakonec uvítáte jako skvělý nápad. Takovou drobností může být právě odsazení horní části od té dolní. Přijdete do pokojíčku s dětmi něco probrat, co uděláte? Posadíte se na první volné místo. Zde se klidně můžete posadit na okraj postele! to kdybyste udělali u klasické dvojpatrovky, nemáte kam dát hlavu. Stejně je toto odsazení praktické i pro lezení do horního patra. Spolu s geniálně provedenými schůdky již nikdo nebude složitě šplhat po nebezpečném kolmém žebříku. 
Horní lůžko je opatřeno zábranou proti spadnutí dítěte a to dokonce naddimenzovanou. Dvojitá, dostatečně vysoká zábrana zajistí klidný a bezpečný spánek až do rána. Pokud máte ratolesti, které rádi divočí, lezou a skáčou kde se dá a potřebujete pořídit dvoupatrovou postel, pořiďte tuto. Jestliže vám blbnou i na vyvýšených místech, skáčou rádi po postelích a reálně hrozí pád, z této postele budou padat alespoň do měkkého dolního patra. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Určeno do
Hmotnost: 60 kg
Hmotnost: 60.00 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: