Postel VENICE 160cm, s matracemi, s roštem a s úložným prostorem
Detailní popis produktu
Kontinentální postel VENICE 160 × 200 cm spojuje praktické funkce a pohodlné řešení pro každodenní spánek. Díky čalouněnému provedení s vyšším čelem působí v ložnici kompaktně a uceleně.
Součástí je 7zónová taštičková matrace, která zajišťuje kvalitní oporu jednotlivých částí těla – každá pružina je uložena samostatně v textilní taštičce a přizpůsobuje se individuálně tlaku.
Postel má integrovaný úložný prostor, který je přístupný pomocí bočního vyklápění roštů, což usnadňuje přístup k uskladněným věcem.
Design doplňují kovové nožky vysoké 13 cm, které dodávají posteli vzdušnost a usnadňují úklid pod lůžkem.
Matrace o velikosti 2 × 80 × 200 cm je součástí balení. Topper není součástí.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto – dodáváno bez topperu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| calounena: | Ano |
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 212 cm |
| matrace: | Ano |
| sirka-cela: | 161 cm |
| sirka-matrace: | 2 x 80 x 200 cm |
| šířka: | 161 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vyska-nozky: | 13 cm |
| výška: | 124 cm |
| Výška sedu: | 59 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
