Postel LIANA 90cm, s roštem a s úložným prostorem
Detailní popis produktu
Nadčasová jednolůžková postel LIANA. Kromě úložného prostoru a roštu v ceně ji ocení především ti z vás, kteří mají rádi komfort pohodlného uléhání a vstávání. Tento model má totiž zvýšené lůžko, a to přesně na 49 centimetrů.
Postel LIANA s nosností 150 kilogramů a hloubkou 215 centimetrů.
Zvedání roštů pomocí pružinových vzpěr, plynové vzpěry za příplatek 10%.
Výška bočnice 44 cm, zapuštění matrace pod bočnici je 7 cm. (Příklad je-li výška matrace 20 cm, výška sedu je 57 cm).
Slovenský výrobek.
Postel je dodávána bez matrace. Matraci pro vaši krásnou novou postel LIANA si vyberte z naší široké nabídky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| calounena: | Ano |
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 215 cm |
| nosnost: | 150 kg |
| sirka-cela: | 104 cm |
| šířka: | 98 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 107 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
