Postel LIANA 2 140cm, s roštem a s úložným prostorem
Detailní popis produktu
Postel LIANA 2 – 180 × 200 cm je praktickým a zároveň estetickým řešením pro každodenní komfort. Nabízí dostatečně velkou ložnou plochu, úložný prostor i pohodlnou výšku pro vstávání. Hodí se do moderně i klasicky laděných ložnic.
Díky výklopným lamelovým roštům získáte snadný přístup k objemnému úložnému prostoru, který pojme ložní prádlo, sezónní textil nebo další potřeby. Zvedání roštů je řešeno pružinovými vzpěrami, s možností připlatit si za komfortnější plynové vzpěry. Výrobce poskytuje záruku 10 let na rošty.
Postel je určena pro dvě samostatné matrace o rozměru 90 × 200 cm (není součástí). Díky zapuštění matrace pod rám do hloubky 7 cm a výšce bočnice 44 cm získáte přirozenou výšku sedu přibližně 57 cm, která usnadňuje vstávání i uléhání.
Konstrukce postele má nosnost 150 kg na každou stranu, čalounění je dostupné v různých barevných variantách v rámci kolekce LIANA. Nízké nožky výšky 2,5 cm dotvářejí čistý vzhled celé postele.
Budeme rádi, pokud si k ní z našeho e-shopu vyberete i tu nejlepší matraci pro maximální odpočinek a pohodlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| calounena: | Ano |
| hloubka: | 215 cm |
| lamela: | Ano |
| nosnost: | 150 kg |
| sirka-cela: | 154 cm |
| šířka: | 140 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 107 cm |
| Výška sedu: | 49 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
