Postel APOLLO 120cm, s matrací, s roštem a s úložným prostorem
Detailní popis produktu
Praktická čalouněná postel APOLLO pochází od českého výrobce. Má úložný prostor, matrace o tloušťce 11 centimetrů z kvalitní PUR pěny leží na dřevotřískovém roštu. Také čelo je měkce čalouněné a nechybí ani pevné dřevěné nožky.
Potah postele APOLLO je vyroben z kvalitní a pevné látky mikrofáze vždy v kombinaci vzorku a jedné vybrané barvy. Matrace postele APOLLO jsou středně tvrdé – na stupnici od 1 do 4 mají číslo 3. Úložný prostor se otevírá od nohou a horní potahová látka postele je prošita příjemným tepelným rounem.
Rozměry lůžka APOLLO jsou následující: šířka 120, hloubka 200 a výška sedu 41 centimetr. Celková nosnost postele je max. 2 osoby × 80 kilogramů.
Celkový rozměr postele je 130 × 208 cm
Prohlédnout a koupit si můžete i postel APOLLO v šířce 140 centimetrů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| calounena: | Ano |
| hloubka: | 200 cm |
| matrace: | Ano |
| nosnost: | 2x80kg |
| sirka-cela: | 130 cm |
| šířka: | 120 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vyska-matrace: | 120 x 200 cm |
| výška: | 77 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
