Sedací souprava Areta 3R+2+1
Detailní popis produktu
Klasická sedací souprava, která se skládá z trojsedu, dvojsedu a samostatného křesla.
Sedací souprava ARETA nabízí pohodlné sezení na sedácích z PUR pěny, uložených na vlnitých pružinách.
Trojsed se pyšní těmito rozměry: 196 × 100 × 90 centimetrů. U dvojsedu počítejte se těmito: 142 × 100 × 90. A křeslo je široké 93, vysoké 100 a hluboké 90 centimetrů.
Trojsed můžete rozložit na postel o ložné ploše 145 × 185 centimetrů.
Nemá úložný prostor.
Slovenský výrobce.
Patří do řady sedacích souprav ARETA, kde máme několik různých barevných variant a typů sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto – dodáváno bez malých polštářků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozkládací 3- sed |
|---|---|
| hloubka: | 90 cm |
| Hloubka sedu: | 50 cm |
| luzko: | 145 x 185 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 196 cm |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 100 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
