Sedací souprava VANESSA rozklad 120cm
Detailní popis produktu
Sedací souprava VANESSA s rozkladem o šířce 120cm a s úložným prostorem.
Rozklad probíhá jednoduchým vysunutím sedáku dopředu. Nohy o výšce 4cm,
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Rozklad je očalouněn potahovou látkou. Odnímatelné zádové opěrky.
Pohodlné sezení zabezpečují PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku VANESSA, kde je možnost výběru různých šířek rozkladu.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 176 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 116 x 208 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 226 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 91 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
