Sedací souprava THOMAS OT-3F (AKCE)
Detailní popis produktu
AKCE – zde pouze výběr z látek Savana.
Sedací souprava THOMAS OT-3F (AKCE) je rohová, ve tvaru „L“, rozkládací a s úložným prostorem.
Sedáky jsou vyrobeny z vysoce elastické pěny a uložené na pružině vlnovec. Chromové nohy o výšce 10 cm v přední části, vzadu jsou nožky černé.
Levé nebo pravé provedení.
Opěrka hlavy – záhlavník není zahrnuty v ceně, ale lze je doobjednat (uveďte do poznámky).
Patří do řady sedacího nábytku THOMAS, kde máme křeslo a taburet s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 166 cm |
| hloubka: | 98 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 121 x200 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 252 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 98/112 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
