Sedací souprava THOMAS 3F-R-2 (AKCE)
Detailní popis produktu
Sedací souprava THOMAS 3F-R-2 (AKCE) je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní, praktickou a pohodlnou sedací soupravu. Je navržena ve tvaru „L“, což ji činí ideální pro umístění do rohu místnosti a umožňuje maximální využití prostoru. Tato rozkládací souprava je vybavena úložným prostorem, který vám poskytne místo pro deky, polštáře nebo jiné věci, které chcete mít po ruce.
Součástí sedací soupravy je výsuvný relaxační díl pro pohodlný odpočinek. Sedáky jsou vyrobeny z vysoce elastické pěny a uložené na pružině vlnovec, což zajistí dlouhodobý komfort při sezení. Chromové nohy o výšce 10 cm v přední části dodávají soupravě moderní vzhled, zatímco černé nožky vzadu poskytují stabilitu.
Souprava je vybavena polohovatelnými opěrkami hlavy (záhlavník není zahrnutý v ceně, ale lze ho doobjednat), což umožňuje přizpůsobit soupravu dle vašich potřeb. Vyberte si mezi levým nebo pravým provedením podle uspořádání vašeho prostoru.
Součástí této řady sedacího nábytku THOMAS jsou také křesla a taburety, a to s možností výběru z různých látek, čímž si můžete doladit celý interiér.
Opěrka hlavy – záhlavník není zahrnuty v ceně, ale lze je doobjednat (uveďte do poznámky).
Patří do řady sedacího nábytku THOMAS, kde máme křeslo a taburet s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 214 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 121 x 203 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 266 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 98/112 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
