Sedací souprava TAMPA UMBE-2F-LONGCHAIR
Detailní popis produktu
Sedací souprava TAMPA UMBE-2F-LONGCHAIR rozkládací s úložným prostorem, polohovatelnými záhlavníky.
Sedací souprava má čalouněná záda potahovou látkou a je vhodná do prostoru.
Rozkládání je očalouněné v potahu sedací soupravy.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Nohy jsou dřevěné bukové o výšce 10 cm nebo na objednávku černé kovové nohy (viz hlavní foto).
Patří do řady sedacího nábytku TAMPA, kde máme několik sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací (polštářků).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 205 cm |
| hloubka: | 165 cm |
| luzko: | 132 x 250 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 335 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 81/97 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
