Sedací souprava SOREA
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava SOREA je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a praktický nábytek do obývacího pokoje.
Tato rozkládací souprava s úložným prostorem vám poskytne dostatek místa nejen pro sezení, ale i pro pohodlné přespání díky ložné ploše o rozměrech 132 × 172 cm. Kvalitní vlnité pružiny (vlnovec) a vysoce elastická PUR pěna ve sedáku zajišťují dlouhodobý komfort a podporu.
Polštáře opěráku jsou vyrobeny z kvalitní pěnové tvarovky a mají svlékací potah, což umožňuje snadnou údržbu. Dřevěné nohy o výšce 8 cm v typickém ST stylu dodávají soupravě elegantní vzhled.
Sedací souprava SOREA je vybavena čalouněnými zády, takže ji můžete umístit i do prostoru bez nutnosti opření o zeď. Díky možnosti volby levé nebo pravé varianty se snadno přizpůsobí jakémukoliv prostoru ve vašem domě.
Další rohové sedací soupravy z naší nabídky najdete tady.
Možnost výběru i jiných variant FINES PW látek a za příplatek 10% látek FINES SS a FINES FT.
Ilustrační foto – malé polštářky nejsou součástí sedací soupravy, lze je objednat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 193 cm |
| hloubka: | 87 cm |
| Hloubka sedu: | 52 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 132 x 172 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 240 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 84 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
