Sedací souprava SAMANTA LUX DU-3SRmH-VROH-2uB
Detailní popis produktu
Sedací souprava SAMANTA LUX DU-3SRmH-VROH-2uB.
Pokud je vaší prioritou dostatek prostoru, ale nechcete slevit ani z kvality a pohodlí, pak zaměřte pozornost na sedací soupravu SAMANTA. Je rozkládací a peřiny vykouzlíte z úložného prostoru.
Jestli vám bude SAMANTA sloužit především k sezení, jeho kvalitu zabezpečí kvalitní vysoko-elastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. A bude potřebovat prostor 228 × 347 × 158 centimetrů. Výška sedu je 44 a hloubka sedu 53 centimetry.
Možnost výběru i jiných variant.
Ilustrační foto – dodáváno bez dekorací.
Můžete se inspirovat i prohlídkou našich dalších čalouněných sedacích souprav.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 228 cm |
| hloubka: | 158 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
| luzko: | 130 x 185 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 347 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 92 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
