Sedací souprava SAMANTA LUX B-2u-ROH-2u-PT
Detailní popis produktu
Sedací souprava SAMANTA LUX B-2u-ROH-2u-PT.
Je s úložným prostorem.
Kvalitní sezení zabezpečí vysokoelastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Výška sedu je 44 a hloubka sedu 53 centimetry.
Lze doobjednat záhlavníky za cenu 2220 K4/kus.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Můžete se inspirovat i prohlídkou našich dalších čalouněných sedacích souprav.
U této sedací soupravy máte možnost dokoupení taburetu, který s ní bude krásně ladit. A taky nákupu na splátky, jako u všech produktů společnosti KASVO nad 3 tisíce korun.
Možnost výběru i jiných variant.
Ilustrační foto – dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 214 cm |
| hloubka: | 95 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
| šířka: | 252 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 92 |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
