Sedací souprava ROMANA 3FBL-OSBP
Detailní popis produktu
ROMANA 3FBL-OSBP je více než jen sedací souprava. Je to rozkládací nábytek, který šetří čas, místo a peníze. Úložný prostor je ideální pro ukládání polštářů, přikrývek nebo jiných předmětů, které chcete mít po ruce, ale ne na očích. A to není vše! Polohovatelné záhlavníky a područka nabízejí nekonečné možnosti nastavení pro dokonalé pohodlí.
Příjemná potahová látka a prošitý sedák a opěrka zad zaručují dlouhotrvající pohodlí a odolnost. Kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku nabízejí takové pohodlí, které si jen málokdo dokáže představit. A aby toho nebylo málo, chromové nohy přidávají na kouzlu a eleganci.
Sedací souprava má čalouněná záda potahovou látkou a je vhodná do prostoru.
Patří do řady sedacího nábytku ROMANA, kde máme několik sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací (polštářků).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 202 cm |
| hloubka: | 114/122 cm |
| luzko: | 140 x 251 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 310 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 91/105 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
