Sedací souprava PRESTIGE "L"
Detailní popis produktu
Sedací souprava PRESTIGE „L“ – rozkládací s úložným prostorem. Regulovatelné opěrky hlavy – zahlavníky.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní HR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Nohy o výšce 5 cm – plastové, chromová barva.
Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku PRESTIGE, kde máme několik sedacích souprav a barevných variant.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 202 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 120 x 190 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 260 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 88/103 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
