Sedací souprava PIERO L
Detailní popis produktu
Sedací souprava PIERO L nabízí ideální kombinaci funkčnosti, pohodlí a moderního designu. Tato rozkládací rohová sedačka je perfektní volbou pro ty, kteří potřebují kvalitní prostor pro relaxaci i pro přespání návštěv. S úložným prostorem pod sedákem si snadno uložíte deky, polštáře nebo jiné věci, které chcete mít po ruce.
Pohodlí při sezení zajišťují kvalitní HR pěny a vlnité pružiny v sedáku, které vám nabídnou dlouhotrvající komfort. Výška sedu 43 cm a hloubka sedu 56 cm jsou ideální pro příjemné sezení i ležení. Sedací souprava PIERO L je vybavena kovovými nohami o výšce 10 cm v černé barvě, které dodávají soupravě moderní vzhled.
Tato sedačka je vhodná pro každý interiér a díky možnosti volby levé nebo pravé varianty se snadno přizpůsobí rozložení vašeho obývacího pokoje.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 203 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 195 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 270 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 71/90 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
