Sedací souprava MODUS OT-2-R-1,5
Detailní popis produktu
Sedací souprava MODUS OT-2-R-1,5 je nerozkládací, má regulovatelné zádové opěrky.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní HR pěny a vlnité pružiny v sedáku.
Sedací souprava má čalouněná záda potahovou látkou a je vhodná do prostoru.
Výška noh je 15 cm. Levé nebo pravé provedení.
K dispozici je také velký taburet, který lze přisunout a vytvořit tak pohodlné lůžko pro hosty.
Taburet Modus lze dokoupit.
Široká škála možností: Patří do řady sedacího nábytku MODUS, kde nabízíme i elektrický výsuv sedací soupravy a taburet.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 174/196 cm |
| hloubka: | 208/230 cm |
| Hloubka sedu: | 52/88 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 158 x 300 cm |
| šířka: | 332/354 cm |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 94/102 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
