Sedací souprava MODUS 2-R-2
Detailní popis produktu
Sedací souprava MODUS 2-R-2 je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlí a moderní design v jednom. Tato nerozkládací sedačka nabízí komfortní sezení díky kvalitním HR pěnám a vlnitým pružinám v sedáku. Regulovatelné zádové opěrky umožňují individuální nastavení pro optimální podporu vašeho těla.
Díky čalouněným zádům je souprava vhodná pro umístění do prostoru, takže ji můžete bez obav umístit do libovolné části místnosti. Výška nožiček je 15 cm, což zajišťuje snadný přístup pod sedací soupravu pro údržbu a úklid.
Sedací souprava je dostupná v levé a pravé variantě, čímž se přizpůsobí vašim prostorovým požadavkům. K dispozici je také taburet, který lze snadno při
MODUS 2-R-2 patří do řady sedacího nábytku MODUS, kde si můžete vybrat také variantu s elektrickým výsuvem sedací soupravy a další produkty této řady.
K dispozici je také velký taburet, který lze přisunout a vytvořit tak pohodlné lůžko pro hosty.
Taburet Modus lze dokoupit.
Široká škála možností: Patří do řady sedacího nábytku MODUS, kde nabízíme i elektrický výsuv sedací soupravy a taburet.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 260/282 cm |
| Hloubka sedu: | 52/88 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 158 x 230 cm |
| šířka: | 260/282 cm |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 94/102 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
