Sedací souprava MODUS 2-R-1
Detailní popis produktu
Sedací souprava MODUS 2-R-1 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kombinaci pohodlí a moderního designu. Tato nerožkládací souprava je vybavena regulovatelnými zádovými opěrkami, které vám umožní přizpůsobit polohu opory podle vašich potřeb, což zajistí maximální komfort při sezení.
Souprava je vyrobena z kvalitních HR pěn a vlnitých pružin v sedáku, které garantují dlouhou životnost a pohodlí. Čalouněná záda potahovou látkou umožňují umístění sedačky do středu místnosti, což ji činí flexibilní a vhodnou do jakéhokoli interiéru.
Tato souprava má výšku noh 15 cm, což dodává její konstrukci vzdušný vzhled. K dispozici je v levé nebo pravé variantě, což vám umožní přizpůsobit ji prostoru dle vašich preferencí.
Pro ty, kteří potřebují více místa na odpočinek nebo pro hosty, je k dispozici velký taburet, který lze přisunout a vytvořit tak pohodlné lůžko pro hosty. Taburet Modus je k dispozici jako volitelné příslušenství.
MODUS 2-R-1 je součástí širší řady sedacího nábytku MODUS, kde nabízíme různé varianty sedacích souprav, elektrický výsuv sedací soupravy a taburet s možností výběru jiných látek, které vám umožní doladit vzhled soupravy podle vašich představ.
K dispozici je také velký taburet, který lze přisunout a vytvořit tak pohodlné lůžko pro hosty.
Taburet Modus lze dokoupit.
Široká škála možností: Patří do řady sedacího nábytku MODUS, kde nabízíme i elektrický výsuv sedací soupravy a taburet.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 191/213 cm |
| Hloubka sedu: | 52/88 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 158 x 230 cm |
| šířka: | 260/282 cm |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 94/102 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
