Sedací souprava MIRIAM DELUXE ROH
Detailní popis produktu
Sedací souprava MIRIAM DELUXE ROH, rozkládací pohovka s úložným prostorem, vhodná na každodenní spaní, záhlavník není v ceně, lze doobjednat.
Pohodlí pohovky zabezpečují vlnité pružiny (vlnovec) v kombinaci se sedákem s kvalitní vysokoelastickou PUR pěnou.
Rozklad bez odsouvání lůžka od stěny, rozklad 145 × 227 cm. Opěráky z kvalitní pěnové tvarovky + dva polštáře v přístavku. Nohy dřevěné o výšce 15 cm – typ PAD v odstínu buk. Slovenský výrobek.
Univerzální strannost.
Pohovka nemá čalouněná záda a není vhodná do prostoru.
Záda jsou potažená technickou textilií. Za příplatek 10%, je možnost změny na záda potažená potahovou látkou. Požadavek očalouněných zad uveďte do poznámky na konci objednávky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekoračních polštářků (barevných) a bez záhlavníku.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 175 cm |
| hloubka: | 106 cm |
| Hloubka sedu: | 52 cm |
| luzko: | 145 x 227 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 249 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | Ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 90/111 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
